Hugo Travel

Kufr0 položka(y)

Apartmány KOVERSADA ****

kufr

Termín:16.09. (St) - 21.09. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:603740

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 729 Kč

Poloha
moderní, naturistické středisko s nedotčenou přírodou a čistým mořem.
Vybavení
restaurace, pizzerie, snack bary, dva markety, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, prodejna se sportovním a kempovým vybavením, taneční terasa, parkoviště, WI-FI ZDARMA.
Ubytování
klimatizované a moderně zařízené - typ Apt. A2+1 - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro jednu osobu s terasou, typ Apt. A2+2 - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, balkon nebo lodžie, typ Apt. B2+2 - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, balkon nebo lodžie, typ Apt. A4+2 - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, balkon nebo lodžie, vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, sejf, fén, SAT TV, telefon, WI-FI. Typ Apt. B2+2 je oddělen od ostatních, nabízí vyšší míru soukromí a pohodlí.
Stravování
Bez stravování
Pláž
kamenitá, oblázková, uměle vytvořená písečná, cca 100 m.
Sport
vodní sporty dle místní nabídky, aerobic, stolní tenis, volejbal, půjčovna kol, dětské hřiště.
Doplňující informace
středisko určené výhradně pro naturisty - hosté se v celém areálu (s výjimkou restaurace a ob­chodů) pohybují bez oblečení. Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána. Při dodatečném vyžadování ubytovací kapacity na základě požadavku ze strany klientů, může být cena individuálně stanovena dodavatelem služeb a s blížícím se termínem pobytu může docházet k navýšení ceny oproti ceně katalogové (způsobeno vyčerpáním kapacity).
Slevy
dítě do 2 lez bez nároku na lůžko - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Vybavení a služby
restaurace, pizzerie, snack bary, dva markety, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, prodejna se sportovním a kempovým vybavením, taneční terasa, parkoviště, WI-FI ZDARMA.
Sport a zábava
vodní sporty dle místní nabídky, aerobic, stolní tenis, volejbal, půjčovna kol, dětské hřiště.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA.
Poznámka
Sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka. Při změně účastníka bude sleva za včasný nákup odebrána. Při dodatečném vyžadování ubytovací kapacity na základě požadavku ze strany klientů, může být cena individuálně stanovena dodavatelem služeb a s blížícím se termínem pobytu může docházet k navýšení ceny oproti ceně katalogové (způsobeno vyčerpáním kapacity).
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, snídaní: díte do 10 let 690 Kč/týden, osoba od 10 let 1390 Kč/týden, večeří: dítě do 10 let 1190 Kč/týden, osoba od 10 let 2290 Kč/týden. Na vyžádání: dětská postýlka (ZDARMA), pes (10 EUR/den) - platba na místě.
Vybavenie a služby
reštaurácia, pizzéria, snack bary, dva markety, stánok so suvenírmi a tlačou, kadernícky salón, predajňa so športovým a kempovým vybavením, tanečná terasa, parkovisko, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované a moderne zariadené - typ Apt. A2+1 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre jednu osobu s terasou, typ Apt. A2+2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, balkón alebo lodžia, typ Apt. B2+2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, balkón alebo lodžia, typ Apt. A4+2 - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, balkón alebo lodžia, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, trezor, fén, SAT TV, telefón, WI-FI. Typ Apt. B2+2 je oddelený od ostatných, ponúka vyššiu mieru súkromia a pohodlia.
Šport a zábava
vodné športy podľa miestnej ponuky, aerobic, stolný tenis, volejbal, požičovňa bicyklov, detské ihrisko.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok, večerí alebo polpenzie. Vždy pre všetky osoby v apartmáne.
Doplňujúce informácie
stredisko určené výhradne pre naturistov - hostia sa v celom areáli (s výnimkou reštaurácie a obchodov) pohybujú bez oblečenia. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka. Pri zmene účastníka bude zľava za skorý nákup odobratá. Pri dodatočnom vyžadovanie ubytovacie kapacity na základe požiadavky zo strany klientov, môže byť cena individuálne stanovená dodávateľom služieb a s blížiacim sa termínom pobytu môže dochádzať k navýšeniu ceny oproti cene katalógovej (spôsobené vyčerpaním kapacity).
Zľavy pre deti
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.

Apartmány KOVERSADA ****

destinace: Chorvatsko, Istrie, Vrsar

termín:16.09. (St) - 21.09. (Po) 2020 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Apartmány KOVERSADA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Vítkovice Tours, s.r.o. IČO: 44743840
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...