Hugo Travel

Kufr0 položka(y)

Sardinie – smaragdový ostrov na kole

kufr

Termín:16.09. (Po) - 26.09. (Čt) 2019

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:381458

Doprava:Kombinovaná doprava

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 14 990 Kč

Program

1.–2. den


Odjezd večer (autobusová varianta), noční přejezd, v případě časové rezervy prohlídka Pisy (Náměstí zázraků, šikmá věž); Livorno, noční trajekt na Sardinii (lůžko v kajutě za příplatek).
3. den


Odlet z Prahy do Olbie (letecká varianta),  transfer z letiště do apartmánů v rybářském městečku Isola Rossa, připojení k autobusové variantě;  ubytování a odpočinek na plážích v okolí.
4. den


Cyklistika na Capo Caccia s návštěvou Neptunovy jeskyně, možnost vyjížďky v přírodní rezervaci Porto Conte, prohlídka katalánského města Alghero s možností koupání na jeho dlouhých plážích (30–50 km).
5. den


Z  Palau (přístav, letovisko) trajektem na ostrovy  La Maddalena (okruh v NP, růžové skalní útvary, pláže); na kole po hrázi na ostrov  Caprera – Garibaldiho usedlost, piniové lesy a opuštěné vojenské základny (30–60 km).
6. den


Nuraghe Santu Antine – jedna z nejzachovalejších a nejmonumentálnějších památek prehistorických obyvatel Sardinie, St. Trinita di Saccargia - klenot románského slohu, Monte d'Accoddi – starověký zikkurat zahalený tajemstvím a cestou zpět prohlídka skalního města Castelsarda; fakultativně potápěčský ponor se zaškolením s instruktorem okolo ostrova Isola Rossa s komletním vybavením, úžasným podmořským světem a viditelností 25 m (den bez kol).
7. den


Příjemná cyklistika sardinským vnitrozemím:  Arzachena – jedno z center nuragické kultury, pravěká svatyně Malchittu, dolmen Coddu Vecchiu, nekropole Li Muri, hrobka obrů Li Loghi, možnost návštěvy poloostrova Isuledda – ráj windsurfařů (40–60 km), možnost projížďky po Costa Smeralda - místa milionářů; překrásná skalní vyhlídka Capo d Orso.
8. den


Individuální cyklistika v okolí dlouhých písčitých pláží Badesi či Costa Paradiso, nebo náročnější výlety za Trinità d'Agultu (30–80 km) či procházka přes machie k pláži Marinedda.
9. den


Autobus nás doveze s koly do přístavu, trajekt na ostrov Asinara; celodenní výlet do přírodní rezervace na ostrově Asinara (nedávno zpřístupněné vojenské území, nyní útočiště želv a bílých oslíků) večer návrat na pevninu (Sardinii) k busu nebo výlet k azurové pláži u Stintina (40–70 km).
10.–11. den


Transfer na letiště do Olbie (letecká varianta), odlet do Prahy; autobusová varianta odpolední návštěva Porto Aranci, přilehlých pláží s možností výstupu na skalní vyhlídku, noční trajekt na pevninu (lůžko v kajutě za příplatek), příjezd následující den ve večerních hodinách.Stravování - vlastní
individuální stravování.
Popis
apartmány jsou typu TRILO (dvě samostatné ložnice a společný obývák s kuchyňským koutem), je nutné mít s sebou vlastní povlečení nebo je možné si na místě zapůjčit povlečení za 15 EUR/týden/os. (nutné nahlásit předem). V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.  Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.
Cena zahrnuje
průvodce
 u letecké varianty zpáteční letenka (pouze s příručním zavazadlem) vč. všech poplatků ve výši 8000 Kč Praha–Olbia/Olbia–Praha
 doprava autobusem s cyklovlekem
trajekt na Sardinii a zpět
7x apartmán
potřebné mapy
 pojištění léčebných výloh a stornopoplatků
Cena nezahrnuje
lůžko ve 4lůžkové kajutě (obě cesty) – 1000 Kč
jednolůžkový pokoj povinný – 3900 Kč
loď na ostrov Asinara (asi 21 EUR/os.)
potápěčský ponor "Intro Dive" (cca 3 m) okolo ostrova Isola Rossa se zaškolením instruktorem a kompletním vybavením (asi 70 EUR/os.)
Trajekt na souostroví La Maddalena (od 5 EUR/os.)

Sardinie – smaragdový ostrov na kole

destinace: Itálie, Sportovní zájezdy - Itálie, Cyklozájezdy

termín:16.09. (Po) - 26.09. (Čt) 2019 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Kombinovaná doprava /

strava: Bez stravy

Sardinie – smaragdový ostrov na kole
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...